MASAŽAS – Atpalaiduojantis viso kūno masažas

MASAŽAS - Atpalaiduojantis viso kūno masažas

       Pavargai nuo rūpesčių, kasdienybės, darbų gausos… Šis masažas būtent tai ko reikia. Jo metu atpalaiduojami visi raumenys, panaikinama įtampa, stiprina organizmo atsparumą, gerina kraujotaką, sureaguliuoja limfą, didina darbingumą.

        Mūsų gyvenimas kupinas netikėtumų, dažnai ne pačių maloniausių. Galima sakyti, kad visi jau seniai esame įpratę būti streso būsenoje ir netgi išmokome praktiškai nekreipti dėmesio į tai, kaip įtempti mūsų nervai, kūnas. Galbūt šiuolaikinis gyvenimo ritmas ir diktuoja tokias taisykles, tačiau tai visiškai nereiškia, kad jų reikėtų nuodugniai laikytis. Stresą reikia numalšinti, o atpalaiduojantis masažas yra vienas maloniausių būdų efektyviai kovoti su per dideliu nerviniu susijaudinimu.

Bloga nuotaika, teigiamų emocijų trūkumas, bendras nuovargis ir būsena, kurioje „rankos nuleistos“ – visa tai tirpsta kaip dūmai po sumaniomis masažuotojo rankomis. Nenuostabu, kad atpalaiduojantis masažas dar vadinamas atpalaiduojančiu: atliekamas patogioje aplinkoje, skambant mėgstamai muzikai, jis tikrai gali prieš minutę „ant slenksčio“ buvusį žmogų panardinti į nirvanai artimą būseną.

       Pagrindinis atpalaiduojančio masažo tikslas – nuraminti siautėjančius nervus ir numalšinti nuovargį. Tuo tarpu naudingos masažo savybės tuo neapsiriboja. Po atpalaiduojančio masažo žmogus tiesiogine to žodžio prasme atgyja: sužadinama jo kraujotaka, o dėl to gausiai deguonies tiekimą gavusios smegenys vėl pasiruošia darbui. Įtempti raumenys taip pat atsipalaiduoja nuo masažo, kuris pasireiškia bendro gyvybingumo padidėjimu ir jėgų antplūdžiu.

        Ir net tai dar ne viskas, kam naudingas atpalaiduojantis masažas. Jis taip pat turi gydomąją funkciją. Pasaulyje yra daugybė rimtų ligų, kurios išsivysto organizme patiriamo streso fone. Skrandžio opų, krūtinės anginos, širdies priepuolių ir insultų galima išvengti daugiausia dėl stebuklingos atpalaiduojančio masažo galios. Kaip? Žmogaus kūnas yra vientisa sistema, kurioje viskas yra tarpusavyje susiję. Atpalaiduojančio masažo veiksmas vienu metu yra nukreiptas į kūno „tris banginius“ – smegenis, raumenis ir nervų sistemą, todėl šio poveikio rezultatą žmogus pajus tiesiogine prasme su kiekviena savo kūno ląstele. Paprasčiau tariant, pašalinus ligos priežastį – nervinę įtampą, tai nebus pasekmės – pačios ligos.

       Psichologinis atpalaiduojančio masažo vaidmuo taip pat neįkainojamas. Tikriausiai visi pastebėjome, kad kartais mums trūksta lytėjimo pojūčių. Tiesiog žmogiška šiluma.        

         Atpalaiduojantis viso kūno masažas visiškai išsprendžia šią problemą. Net jei žmogus yra užsitęsusios depresijos būsenoje, atpalaiduojantis masažas tikrai nepakenks, o jei yra noras iš jo išsivaduoti, tai labai prisidės.