Klasikinis viso kūno masažas

parallax-7

       Klasikinis masažas – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Šis masažas ypatingai teigiamai veikia mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas, atsistato organizmo funkcijos po traumų, lūžių, sutrenkimų. Reguliarus masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.

Bendras (klasikinis) viso kūno masažas

        Bendrojo masažo metu paveikiami viso kūno raumenys. Procedūros metu kvalifikuotas masažuotojas pakaitomis minko nugarą, kaklą, rankas, kojas tiek iš nugaros, tiek iš priekio.

        Klasikinis kūno masažas leidžia tonizuoti raumenis, pašalinti įtampą, pašalinti uždegimą ir atkurti žmogaus sveikatą. Tačiau reikia suprasti, kad toks poveikis neišgydo visų ligų, tačiau gali labai padėti jas gydyti. Štai kodėl tai yra viena iš pagrindinių masažo rūšių ir, nesant kontraindikacijų, rekomenduojama lankyti kursus kasmet. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad atliekant klasikinį masažą nėra nieko sudėtingo, tačiau iš tikrųjų procedūroje reikia patyrusio ir kompetentingo specialisto.

Koks yra masažo poveikis

       Tinkamai atlikta procedūra duoda rezultatų jau po pirmo seanso, tačiau norint visapusiško efekto, masažo salone būtina apsilankyti bent 6-8 kartus. Įprasto klasikinio masažo poveikis yra daug. Jie apima:

  • padidėjęs odos tonusas;
  • pagerėjo kraujotaka ir limfos tekėjimas;
  • gebėjimas atsipalaiduoti, tonizuoti raumenis, sumažinti nervinę įtampą ir stresą;
  • reabilitacija po traumų ir užsitęsusių ligų;
  • raumenų apšilimas;
  • paburkimo pašalinimas.

        Kartais bendras masažas naudojamas kaip papildomas būdas gydyti tam tikras ligas, susijusias su beveik visais žmogaus kūno organais. Tačiau yra ir kontraindikacijų. Prieš užsiregistruodami klasikinio masažo seansui, turėtumėte įsitikinti, kad jų nėra. Kontraindikacijos yra įvairios infekcinės ligos, ligos ūminiu ar aktyvia forma, ŽIV infekcija, pūlingi uždegimai, navikai ir inkstų, širdies ar plaučių nepakankamumas.