Grožio procedūros

Čia dirba aukštos kvalifikacijos  grožio terapeutai, masažuotojas ir kosmetologai.

Čia pildosi plaukų svajonės
PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

Plaukų priežiūra rūpinasi ne tik damos, tačiau ir savo įvaizdžiui neabejingi vyrai. Tad siūlome platų moterims ir vyrams skirtų plaukų priežiūros priemonių bei procedūrų pasirinkimą. Kiekvienas iš Jūsų atras tai, kas tiks geriausiai ir visiškai pateisins lūkesčius.

Nagai – tai neatsiejama įvaizdžio dalis
MANIKIŪRAS - PEDIKIŪRAS

Manikiūras ir pedikiūras ilgalaikiu geliniu lakavimu – gražių ir visuomet tvarkingų nagų paslaptis!

Džiaukitės glotnia oda iki 3-4 savaičių!
DEPILIACIJA

Salone atliekama depiliacija vašku arba cukrumi padės greitai ir neskausmingai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių skirtingose kūno vietose. Mūsų patyrę specialistai patars, kuri depiliacijos rūšis Jums tinka geriausiai.

Juk mes gerai atrodome tada, kai gerai jaučiamės
KOSMETOLOGIJA

 

Kosmetològija (kosmetika + gr. logos – mokslas), mokslo šaka, tirianti diagnostikos metodus, profilaktiką, ligų gydymą, kosmetinių odos trūkumų, įgimtų ir įgytų galvos, veido bei kūno defektų šalinimą. Siejasi su biologija, chemija, fizika ir kitais mokslais.

Masažas, tai ne prabangos prekė, o SVEIKATA
MASAŽAI

Pagrindinė masažo nauda – raumenų ir emocinės įtampos mažinimas, kraujo ir limfos apytakos stimuliavimas. Masažas pagreitina prakaito ir riebalinių liaukų veiklą, padeda suderinti endokrininę ir nervų sistemą. Masažas sumažina nuovargį, o sveikam žmogui suteikia žvalumo, didina darbingumą. 

Masažus atlieka masažuotojas su medicininiu išsilavinimu, licenzijos numeris ASL-10657

Kūno odai būtina visavertė priežiūra
KŪNO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

Kūno priežiūros procedūros, padeda atsipalaiduoti bei pasirūpinti kūno odos būkle, ją padrėkinti bei aprūpinti reikalingomis medžiagomis.

Čia galite rinktis profesionalias liekninančias procedūras, odos priežiūros paslaugas.